Strona główna / Moda damska / Moda ciążowa

Moda ciążowa

Moda ciążowa to nasz zbiór poradników modowych dla przyszłych mam. Radzimy tu na temat modnego i stylowe wyglądu w ciąży – bo kto powiedział, że kobieta oczekująca narodzin dziecka nie może modnie wyglądać? Moda ciążowa to rozwijająca się gałąź w branży odzieżowe, dlatego tu również istnieją modowe trendy, które pojawiają się co sezon i które warto śledzić. Oczywiście my przybliżamy te najciekawsze, radzimy, na co warto zwrócić uwagę, które jeansy dla przyszłych mam wybrać, jakie sukienki i bluzki dla ciężarnych, jakie eleganckie sukienki dla przyszłych mama będą najlepsze etc.

W tym miejscu zamieszczamy inspiracje i modowe porady na temat stylowego wyglądu w ciąży. Jak modnie wyglądać w ciąży? Jakie ubrania nosić, aby ciążę podkreślić, a jakie aby ukryć? Znajdziecie tu nasze poradniki pomagające wybrać najlepsze legginsy dla ciężarnych, najlepsze kurtki i płaszcze dla ciężarnych, najlepsza bieliznę nocną dla ciężarnych i wiele innych porad. Zachęcamy do inspirowania się naszymi zestawieniami ubrań.

Wyglądaj stylowo z brzuszkiem w ciąży

Wyglądaj stylowo z brzuszkiem w ciąży

17

Jesteś w ciąży - gratulacje! Poza zdrową dietą i gimnastyką martwisz się, czy oto przyszedł czas na bezkształtne ubrania dla ciężarnych. Otóż nie! Bycie w ciąży to świetny czas na to, by zadać szyku w pięknych i modnych stylizacjach,..


Jak wyglądać modnie w ciąży

Jak wyglądać modnie w ciąży

4

Ciąża to szczególny czas, kiedy ciało kobiety zmienia się razem z rosnącym bobasem. Wbrew pozorom ciąża nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji z kobiecych i modnych ubrań. Nawet w zaawansowanej ciąży można wyglądać zachwycająco. Nie..