Strona główna / Makijaż

Makijaż

Dobór odpowiedniego makijażu to nie lada wyzwanie. Dobry makijaż powinien pasować do naszego wieku, do typu urody, do naszych preferencji, gustu oraz okazji, na którą jest robiony. Inaczej malujemy się bowiem na co dzień, inaczej do pracy, inaczej na wieczorne wyjście na imprezę, a inaczej na randkę czy rodzinne spotkanie. Dobrze wykonany makijaż może ponadto znacząco podnieść naszą atrakcyjność i pięknie podkreślić atuty naszej urody. Z drugiej strony niedobrany makijaż może spowodować niemałą wpadkę i sprawić, że będziemy wyglądać jak na balu przebierańców.

W kategorii makijaż publikujemy wpisy odpowiadające na pytania: jak się malować? Jak dobrać makijaż do wieku? Jaki makijaż jest dobry do pracy, jaki makijaż na randkę? Jaki makijaż jest odpowiedni dla brunetki, a jaki makijaż dla blondynki? Jak powinny malować się rudowłose dziewczyny, jaki makijaż dla uczennicy, a jaki dla dojrzałej pani? Mamy nadzieję, że nasze porady staną się dla was inspiracjami do własnoręcznie wykonywanego dobrego makijażu.

Jaką jesteś porą roku? Dopasuj makijaż do urody

Jaką jesteś porą roku? Dopasuj makijaż do urody

11

Spece od makijażu wiedzą, że wszystkie z nas można podzielić ze względu na urodę na cztery podstawowe typy, które odpowiadają porom roku. Kolor twojej cery, włosów i oczu decyduje o tym, czy jesteś wiosną, latem, jesienią czy zimą...